To był deszczowy i zimny poniedziałek 29 stycznia 2018 roku, a jednak już po raz trzeci  27 uczniów  i wolontariuszy naszej szkoły uczestniczyło w zorganizowanym rzez Urząd Miasta happeningu ”Mój  1% zostaje w Bydgoszczy”.

Już za nami Studniówka. W bydgoskiej prasie pojawiło sie dużo zdjęć z tej jakże ważnej w życiu każdego maturzysty imprezy. Zapraszamy do ich obejrzenia. Linki dostępne w zakładce O nas w mediach

Jak co roku w dniu 24 stycznia 2018r odbył się w naszej szkole Turniej Przedsiębiorczości o tytuł „Przedsiębiorca Spożywczaka”.

Rozpoczęła się rekrutacja do projektu nr 2016-1-PL01-KA102-025424, pn.: „Mobilność zawodowa – kluczem do sukcesu na europejskim rynku pracy, który jest realizowany w ramach programu Erasmus+ Kształcenie i Szkolenia Zawodowe, Akcja 1 Mobilność edukacyjna i współfinansowany przez FRSE w ramach projektu PO WER.

Zapraszamy uczniów klas: II LŻ, II LS, II TL, IIILŻ III TL1, III TL2

Zrobiłaś już mammografię?

  Niespełna  39,4 % uprawionych Polek zgłosiło się w tym roku na badania mammograficzne w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi nadzorowanego przez Ministerstwo Zdrowia. Waga i znaczenie Programu dla zdrowia i życia Polek jest nie do przecenienia. Kobiety w wieku 50 – 69 lat są bowiem najbardziej narażone na ryzyko zachorowania.

 

logo

 

Akcja kwalifikacja2

szkola

Hiszpania1

Hiszpania2