Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

W piątek 1 grudnia 2017 r. w 10 okręgach w Polsce odbyły się Zawody II stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, w których uczestniczyło 534 uczniów szkół ponadgimnazjalnych kształcących w zawodach technik logistyk i technik spedytor. Naszą szkołę reprezentował Jędrzej Woźniak z klasy IVTL1, który w Zespole Szkół Technicznych w Toruniu walczył o udział w finale. Wyniki drugiego etapu będą znane po 15 grudnia.

Galeria

                dodała: Wiesława Gwizdała-Różycka

 zakwalifikowali się do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej

Miło mi poinformować, że do etapu okręgowego Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego z naszej szkoły zakwalifikowało się 5 uczniów: Martyna Kozłowska, Weronika Harwich i Michał Paczkowski z klasy IVTL1, Damian Rychlak z klasy IVTL2 oraz uczeń klasy 2LS Brajan Rybiński.

                                               dodała: Wiesława Gwizdała-Różycka

W dniu 27. 11.2017 r w ramach projektu unijnego „Akcja-kwalifikacja” uczniowie klas II T, IV T, III LŻ odbyli wizytę studyjną w Spółdzielni Mleczarskiej „Spomlek” w Chojnicach.  

Spółdzielnia Mleczarska „Spomlek” łączy cztery zakłady produkcyjne – w Radzyniu Podlaskim, Parczewie, Młynarach /Oddział Elbląg/ oraz Chojnicach.

laureatką wojewódzkiego konkursu fotograficznego

„Uroki Wisły”

Dnia 24 listopada Weronika brała udział w podsumowaniu konkursu oraz odebrała nagrodę w Centrum Edukacji Ekologicznej w Myślęcinku. Konkurs fotograficzny nawiązywał do ogłoszonego w roku 2017 Roku Rzeki Wisły.

XX Olimpiada Wiedzy o Żywności

W piątek, 24.11.2017 r. w siedmiu miastach całej Polski zorganizowano eliminacje okręgowe XX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywności.

Spośród ok. tysiąca uczestników eliminacji szkolnych wyłoniono 168 uczniów z 42 szkół, którzy w tym dniu rywalizowali ze sobą o prawo do udziału w etapie centralnym. Stawką rozgrywek finałowych jest zwolnienie z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie technik technologii żywności oraz indeks na wybrane wyższe uczelnie.

 

logo

 

Akcja kwalifikacja2

szkola

Hiszpania1

Hiszpania2