Polityka prywatności strony www.spozywcza.pl

Zasady ogólne

Zasady polityki prywatności, które są określone poniżej dotyczą tylko strony www.spozywcza.pl,  nie dotyczą witryn,  do których można przechodzić ze strony www.spozywcza.pl. Po opuszczeniu strony prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi odwiedzanych witryn internetowych. Korzystając ze strony www.spozywcza.pl akceptujecie Państwo zasady polityki prywatności, które prezentujemy poniżej. Zespół Szkół Spożywczych w Bydgoszczy (dalej ZSS) zarządzający stroną www.spozywcza.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w polityce prywatności w dowolnym czasie,  aktualizacje polityki prywatności będą publikowane na stronie internetowej. Strona www.spozywcza.pl zobowiązuje się do nie przekazywania, nie sprzedawania i nie użyczania danych osobowych swoich użytkowników innym podmiotom bez ich zgody, chyba, że będzie wymagało tego obowiązujące prawo.  Dane osobowe użytkowników traktowane są przez ZSS jako dane poufne. Każdy użytkownik witryny www.spozywcza.pl ma prawo do wglądu, poprawiania lub usunięcia swoich danych osobowych.
ZSS dokłada wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych. Strona www.spozywcza.pl została przygotowana w oparciu o technologie, które służą minimalizowaniu ryzyka przechwycenia danych osobowych przez osoby trzecie.

Dane zbierane automatycznie
Podczas przeglądania strony, pobierane są dane, które nie identyfikują danych osobowych użytkownika, ale  tzw. dane techniczne na przykład: adres IP,  informacje dotyczące rodzaju przeglądarki internetowej,  systemu operacyjnego, dostawcy Internetu. Dane te wykorzystywane są do tworzenia statystyk  np. określenia statystyk odsłon z rozróżnieniem na miejsce zamieszkania czy używanie przeglądarki internetowej. Dane te są danymi całkowicie nie związanymi z danymi przesyłanymi poprzez formularz kontaktowy.

Dane zbierane podczas kontaktu z nami
Strona internetowa umożliwia skontaktowanie się z ZSS poprzez wypełnienie przygotowanego formularza kontaktowego lub danych teleadresowych.  Wypełnienie formularza kontaktowego wymaga podania danych osobowych np. imię, nazwisko, adres email, itp., które są używane przez ZSS do kontaktu z osobą przesyłającą formularz w celu odpowiedzi na zapytanie lub prośbę.

Dane zbierane podczas rejestracji użytkownika
Aby można było skorzystać z niektórych funkcji strony www.spozywcza.pl należy się zarejestrować. Podczas rejestracji system zapyta o adres email nowego użytkownika oraz hasło jakiego będzie używał na naszej witrynie. Po zalogowaniu się do systemu możesz wprowadzić zmiany swoich danych osobowych zbieranych podczas rejestracji i używane do zalogowania się do systemu.