Dyrekcja  Zespołu Szkół Spożywczych w Bydgoszczy

Dyrektor szkoły

mgr Anna Janecka

Wicedyrektor szkoły

mgr Katarzyna Mazalon

Kierownik Szkolenia Praktycznego

mgr  Tomasz Tietz

Nauczyciele  Zespołu Szkół Spożywczych w Bydgoszczy

w roku szkolnym 2018/2019

według przedmiotu lub miejsca pracy

BIBLIOTEKA

WIŚNIEWSKA MARIA

PEDAGOG SZKOŁY

PRZYCZYNEK - KOŁODZIEJ  MAGDALENA

ŚWIETLICA

BANASZEWSKA ANETA

WESOŁOWSKI MICHAŁ

BIOLOGIA

WESOŁOWSKI MICHAŁ

BIOLOGIA ROZSZERZONA

MAZALON KATARZYNA

WESOŁOWSKI MICHAŁ

CHEMIA

WESOŁOWSKI MICHAŁ

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA W PRZEMYŚLE SPOŻYWCZYM

MORAWSKA BARBARA

DZIAŁALNOŚĆ PRZEDSIĘBIORSTWA SPOŻYWCZEGO

MORAWSKA BARBARA

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

MAZALON KATARZYNA

EKONOMIKA LOGISTYKI

KOŚCIELECKA MAŁGORZATA

MORAWSKA BARBARA

FIZYKA

WASZKIEWICZ KATARZYNA

GEOGRAFIA / GEOGRAFIA ROZSZERZONA

KOWALIKOWSKA PAULINA

HISTORIA

MILKOWSKI MIROSŁAW

HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO

MILKOWSKI MIROSŁAW

INFORMATYKA / INFORMATYKA ROZSZERZONA

KUCHARKO DAMIAN

ORZECHOWSKA MAŁGORZATA

ZIENTEK KLAUDIA

JĘZYK ANGIELSKI / JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

DALECKA KATARZYNA

KOMKOWSKA ZOFIA

SZARBLEWSKA HANNA

JĘZYK NIEMIECKI

FLORCZAK JOANNA

SUTY - DEWALT AGNIESZKA

SZEMROWICZ STEFAN

JĘZYK POLSKI

GRALAK EWELINA

SKURCZYŃSKA KATARZYNA

LABORATORIUM ANALIZY ŻYWNOŚCI

CZARNECKA MIROSŁAWA

HOPPE - MALISZEWSKA NATALIA

RGUSZCZAK MAŁGORZATA

LABORATORIUM LOGISTYCZNO - SPEDYCYJNE

LEWANDOWSKI GRZEGORZ

TURA PAWEŁ

LABORATORIUM MAGAZYNOWE

GRABOWSKA BEATA

MALEWSKA AGNIESZKA

ROGUSZCZAK MAŁGORZATA

TURA PAWEŁ

MASZYNY I URZĄDZENIA PRZETWÓRSTWA SPOŻYWCZEGO

MORAWSKA BARBARA

MATEMATYKA

BANASZEWSKA ANETA

WOJCIECHOWSKA-WASZAK JOANNA

MATEMATYKA ROZSZERZONA

ZIENTEK KLAUDIA

MIKROBIOLOGIA ŻYWNOŚCI

MAZALON KATARZYNA

PLANOWANIE LOGISTYCZNE

MALEWSKA AGNIESZKA

TURA PAWEŁ

WITULSKA MAŁGORZATA

PODSTAWY LOGISTYKI

GRABOWSKA BEATA

GWIAZDAŁA-RÓŻYCKA WIESŁAWA

MALEWSKA AGNIESZKA

PODSTAWY ORGANIZACJI PRZEDSIĘBIORSTWA TRANSPORTOWO - SPEDYCYJNEGO

GWIZDAŁA - RÓŻYCKA WIESŁAWA

PODSTAWY PRAWA TRANSPORTOWEGO

GWIZDAŁA-RÓŻYCKA WIESŁAWA

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

CZARNECKA MIROSŁAWA

FLORCZAK JOANNA

WIŚNIEWSKA MARIA

PODSTAWY TRANSPORTU I SPEDYCJI

LEWANDOWSKI GRZEGORZ

PRACOWNIA GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ

KUCHARKO DAMIAN

MALEWSKA AGNIESZKA

ZIENTEK KLAUDIA

PRACOWNIA GOSPODARKI ZAPASAMI I MAGAZYNEM

GWIZDAŁA-RÓŻYCKA WIESŁAWA

PRACOWNIA ORGANIZACJI I NADZOROWANIA PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ

MORAWSKA BARBARA

PRACOWNIA ORGANIZACJI TRANSPORTU I SPEDYCJI

LEWANDOWSKI GRZEGORZ

PRACOWNIA SPEDYCYJNA

TIETZ TOMASZ

PRACOWNIA STATYSTYKI

ZIENTEK KLAUDIA

PRACOWNIA TECHNIKI BIUROWEJ

GRABOWSKA BEATA

PRACOWNIA TECHNOLOGICZNA

CZARNECKA MIROSŁAWA

KENDZIORA-PTASZNIK MAŁGORZATA

WOŹNA BEATA

PRZEWÓZ ŁADUNKÓW

TIETZ TOMASZ

RELIGIA

GÓRNA MARIA

PIOTROWSKI BARTŁOMIEJ

SYSTEMY LOGISTYCZNE

GRABOWSKA BEATA

GWIZDAŁA - RÓŻYCKA WIESŁAWA

MALEWSKA AGNIESZKA

WITULSKA MAŁGORZATA

TECHNOLOGIA ŻYWNOŚCI

CZARNECKA MIROSŁAWA

ROGUSZCZAK MAŁGORZATA

WITULSKA MAŁGORZATA

TECHNOLOGIA W PRODUKCJI CUKIERNICZEJ

CZARNECKA MIROSŁAWA

ROGUSZCZAK MAŁGORZATA

TECHNIKA W PRODUKCJI CUKIERNICZEJ

WITULSKA MAŁGORZATA

TOWAROZNAWSTWO SPOŻYWCZE

ROGUSZCZAK MAŁGORZATA

TRANSPORT I SPEDYCJA

GWIZDAŁA-RÓŻYCKA WIESŁAWA

LEWANDOWSKI GRZEGORZ

WIEDZA O KULTURZE

STACHURA PIOTR

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

MILKOWSKI MIROSŁAW

SUTY-DEWALT AGNIESZKA

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

SUTY-DEWALT AGNIESZKA

WYCHOWANIE FIZYCZNE

KULIK ALEKSANDRA

PRZESŁAWSKA MAGDALENA

REDOS MAŁGORZATA

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE

CZARNECKA MIROSŁAWA

KENDZIORA-PTASZNIK MAŁGORZATA

RYDYGIER WOJCIECH

WITULSKA MAŁGORZATA

WOŹNA BEATA

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE KOMPETENCJE ZAWODOWE

KENDZIORA-PTASZNIK MAŁGORZATA

WOŹNA BEATA