Dyrekcja  Zespołu Szkół Spożywczych w Bydgoszczy
 
 
Dyrektor szkoły
 
mgr Anna Janecka
 
 
Wicedyrektor szkoły
 
 
 
Kierownik Szkolenia Praktycznego
 
mgr  Katarzyna Mazalon
 
 
 Nauczyciele  Zespołu Szkół Spożywczych w Bydgoszczy
 
w roku szkolnym 2017/2018
 
według przedmiotu lub miejsca pracy
 
BIBLIOTEKA
 
WIŚNIEWSKA MARIA
 
 
PEDAGOG SZKOŁY
 
PRZYCZYNEK - KOŁODZIEJ  MAGDALENA
 
ŚWIETLICA
 
 
 
BIOLOGIA / BIOLOGIA ROZSZERZONA
 
WESOŁOWSKI MICHAŁ
 
CHEMIA
 
JANAS CELINA

 

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA W PRZEMYŚLE SPOŻYWCZYM
 
MORAWSKA BARBARA
 
DZIAŁALNOŚĆ PRZEDSIĘBIORSTWA SPOŻYWCZEGO
 
CZARNECKA MIROSŁAWA
 
MORAWSKA BARBARA
 
EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
 
KLONOWSKI MARIUSZ
 
EKONOMIKA LOGISTYKI
 
KOŚCIELECKA MAŁGORZATA
 
FIZYKA 
 
WIŚNIEWSKA  AGNIESZKA
 
GEOGRAFIA / GEOGRAFIA ROZSZERZONA
 
KOWALIKOWSKA PAULINA
 
HISTORIA 
 
GÓRNA MARIA
 
MILKOWSKI MIROSŁAW
 
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
 
MILKOWSKI MIROSŁAW
 
INFORMATYKA 
 
KUCHARKO DAMIAN
 
ORZECHOWSKA MAŁGORZATA
 
ZIENTEK KLAUDIA
 
INFORMATYKA ROZSZERZONA
 
KUCHARKO DAMIAN
 
ORZECHOWSKA MAŁGORZATA
 
JĘZYK ANGIELSKI / JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY
 
DALECKA KATARZYNA
 
KOMKOWSKA ZOFIA
 
SZARBLEWSKA HANNA
 
JĘZYK ANGIELSKI W LOGISTYCE/ JĘZYK ANGIELSKI W SPEDYCJI
 
KOMKOWSKA ZOFIA
 
JĘZYK ANGIELSKI W PRZETWÓRSTWIE SPOŻYWCZYM
 
SZARBLEWSKA HANNA
 
JĘZYK NIEMIECKI
 
FLORCZAK JOANNA
 
SUTY - DEWALT AGNIESZKA
 
JĘZYK POLSKI
 
GRALAK EWELINA
 
SKURCZYŃSKA KATARZYNA
 
LABORATORIUM ANALIZY ŻYWNOŚCI
 
HOPPE - MALISZEWSKA NATALIA
 
LICA AGNIESZKA
 
LABORATORIUM LOGISTYCZNO - SPEDYCYJNE
 
LEWANDOWSKI GRZEGORZ
 
TIETZ TOMASZ
 
TURA PAWEŁ
 
LABORATORIUM MAGAZYNOWE
 
GRABOWSKA BEATA
 
LEWANDOWSKI GRZEGORZ 
 
TURA PAWEŁ
 
MASZYNY I URZĄDZENIA PRZETWÓRSTWA SPOŻYWCZEGO
 
MORAWSKA BARBARA
 
WITULSKA MAŁGORZATA
 
MATEMATYKA
 
BANASZEWSKA ANETA
 
WOJCIECHOWSKA-WASZAK JOANNA
 
MATEMATYKA ROZSZERZONA
 
ZIENTEK KLAUDIA
 
MIKROBIOLOGIA ŻYWNOŚCI 
LICA  AGNIESZKA
 
PLANOWANIE LOGISTYCZNE
LEWANDOWSKI GRZEGORZ
 
MALEWSKA AGNIESZKA
 
TIETZ TOMASZ
 
WITULSKA MAŁGORZATA
 
PODSTAWY LOGISTYKI 
 
MALEWSKA AGNIESZKA
 
WITULSKA MAŁGORZATA 
 
PODSTAWY ORGANIZACJI PRZEDSIĘBIORSTWA TRANSPORTOWO - SPEDYCYJNEGO
 
GWIZDAŁA - RÓŻYCKA WIESŁAWA
PODSTAWY PRAWA TRANSPORTOWEGO 
 
GWIZDAŁA-RÓŻYCKA WIESŁAWA 
PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 
 
CZARNECKA MIROSŁAWA
 
FLORCZAK JOANNA
 
PODSTAWY TRANSPORTU I SPEDYCJI
 
LEWANDOWSKI GRZEGORZ
 
PRACOWNIA GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ
 
KUCHARKO DAMIAN
 
MALEWSKA AGNIESZKA
 
ZIENTEK KLAUDIA
 
PRACOWNIA GOSPODARKI ZAPASAMI I MAGAZYNEM
 
GWIZDAŁA-RÓŻYCKA WIESŁAWA
 
PRACOWNIA ORGANIZACJI I NADZOROWANIA PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ
 
MORAWSKA BARBARA
 
PRACOWNIA ORGANIZACJI TRANSPORTU I SPEDYCJI
 
LEWANDOWSKI GRZEGORZ
TIETZ TOMASZ
 
 PRACOWNIA SPEDYCYJNA
 
TIETZ TOMASZ
PRACOWNIA TECHNIKI BIUROWEJ
GRABOWSKA BEATA
 
PRACOWNIA TECHNOLOGICZNA
 
CZARNECKA MIROSŁAWA
 
KENDZIORA-PTASZNIK MAŁGORZATA
 
WOŹNA BEATA
 
PRZEWÓZ ŁADUNKÓW
 
TIETZ TOMASZ
 
RELIGIA
 
GÓRNA MARIA
 
KS. PRUSZYŃSKI DARIUSZ
 
SYSTEMY LOGISTYCZNE
 
GWIZDAŁA - RÓŻYCKA WIESŁAWA
 
WITULSKA MAŁGORZATA
 
TECHNOLOGIA ŻYWNOŚCI
 
CZARNECKA MIROSŁAWA
 
LICA AGNIESZKA
 
WITULSKA MAŁGORZATA
 
TECHNOLOGIA W PRODUKCJI CUKIERNICZEJ 
 
CZARNECKA MIROSŁAWA
 
LICA AGNIESZKA
 
 TECHNIKA W PRODUKCJI CUKIERNICZEJ 
 

CZARNECKA MIROSŁAWA

WITULSKA MAŁGORZATA

 
TOWAROZNAWSTWO SPOŻYWCZE
 
CZARNECKA MIROSŁAWA
 
TRANSPORT I SPEDYCJA
 
GWIZDAŁA-RÓŻYCKA WIESŁAWA
 
MALEWSKA AGNIESZKA
 
WIEDZA O KULTURZE
 
STACHURA PIOTR
 
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
 

MILKOWSKI MIROSŁAW

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE
 
JANECKA ANNA
 
PRZESŁAWSKA MAGDALENA
 
REDOS MAŁGORZATA
 
ZAJĘCIA PRAKTYCZNE
 
CIEMNIECKI JERZY
 
KENDZIORA-PTASZNIK MAŁGORZATA
 
LICA AGNIESZKA
 
RYDYGIER WOJCIECH
 
WOŹNA BEATA
 
 

 

logo

 

Akcja kwalifikacja2

szkola

 film o szkole 2