Rozpoczęły się pierwsze w pełni dofinansowane z Unii Europejskiej zajęcia z kursów branżowych. Kurs na operatów wózków jezdniowych zainaugurował serię szkoleń dla uczniów Zespołu Szkół Spożywczych.

W niedługim czasie będą miały miejsce również bezpłatne szkolenia z czasu pracy kierowców i mocowania ładunków. We wrześniu rozpoczną się szkolenia dla całej rzeszy zainteresowanych wzbogacaniem umiejętności dietetycznych oraz kulinarnych. 

Zainteresowanych kursami: barmańskim, baristycznym, kuchni molekularnej, kursem dietetycznym lub kuchni japońskiej - sushi prosimy zgłaszać się do nauczycieli lub bezpośrednio do koordynatora projektu Pawła Tury

Drodzy uczniowie!

O wszystkich z Was pamiętamy! Szkolenia i kursy cieszą się ogromną popularnością i Waszym zainteresowaniem. Część osób z ostatniego szkolenia została zakwalifikowana na kolejną turę, która odbędzie się jesienią!  Komisja rekrutacyjna bierze pod uwagę Waszą frekwencję i aktywność na zajęciach. Pragniemy pokazać, że zaangażowanie ma znaczenie, uczęszczanie na zajęcia lekcyjne daje dodatkowe profity takie jak darmowe - branżowe szkolenia które liczą się w oczach pracodawców!

Dla tych którzy nos mają przykuty do FB oglądając zdjęcia innych mamy poradę dnia! Obudźcie się i zróbcie coś dla siebie! 

Zgłoście swój akces na zajęcia i kursy. Pozwólcie aby Wasze CV stało się bogate w doświadczenia. 

inline1  inline2

 inline3  inline4

inline6  

Już za chwilę w nowym roku szkolnym czekać będą na dobrych i aktywnych uczniów darmowe wycieczki jedno, dwu i trzydniowe, w których połączą wizyty studyjne z rozrywką.

Zachęcam do zapoznania się z artykułem z Gazety Pomorskiej " Młodzi uczą się zawodu od strony praktycznej".

Paweł Tura

 

logo

 

Akcja kwalifikacja2

szkola

Hiszpania1

Hiszpania2

csm Moj jeden procent zostawiam w Bydgoszczy c8af8fe967