Jago

Fabryka Wyrobów Cukierniczych JAGO zajmuje się produkcją wyśmienitych wyrobów waflowych, nadziewanych rurek, herbatników, ciastek, markiz oraz całej gamy słodyczy w czekoladzie. Firma „Jago” powstała w 1969 roku i od tego czasu doskonaliła receptury oraz smak produktów, wykorzystując najwyższej jakości surowce. Nieustające inwestycje w nowoczesny park maszynowy oraz w innowacje pozwalają osiągnąć wyjątkową jakość wyrobów. Potwierdzeniem tego są certyfikaty i nagrody oraz zadowolenie klientów.

 

Wyższa Szkoła Gospodarki

Prawie 9 tysięcy fantastycznych studentów, prestiżowe kierunki, znani wykładowcy, stale rosnąca ogólnopolska renoma. Dynamiczny rozwój i stabilna przyszłość - to cechy największej uczelni niepublicznej w północnej Polsce. WSG jest organizacją NON PROFIT. Wszystkie fundusze przeznaczone są na rozwój Uczelni, rozbudowę nowoczesnej bazy dydaktycznej oraz na utrzymanie wysokiego poziomu kształcenia i prowadzenie działalności naukowej.
 
Wyższa Szkoła Logistyki kształci interdyscyplinarnie i profesjonalnie logistyków, otwiera studentom drogę do kariery zawodowej oraz przyczynia się do rozwoju nauk o zarządzaniu w obszarze logistyki. Tym celom przyporządkowane są realizowane nowatorskie programy nauczania oraz badania naukowe.
 
Od 1993 roku zajmuje się tworzeniem oprogramowania, które wspierają zarządzanie transportem drogowym. Autorskie systemy zostały wdrożone w kilkuset polskich i zagranicznych firmach transportowych. Od wielu lat w swoich rozwiązaniach związanych z analityką działań stosuje rozwiązania pozwalające na zastosowanie rachunku kosztów opartych na zasadzie ABC ( Activity Based Costing  ) czego wynikiem może być bardzo efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem.
 
Firma istnieje od 2007 roku. Firma zajmuje się prowadzeniem szkoleń i ich organizacją. Program szkoleń wewnętrznych jest szyty „na miarę”, a jego powstanie poprzedza pogłębiona analiza potrzeb szkoleniowych. Kosztorys szkolenia przygotowywany jest indywidualne dla każdego Klienta.